Vyberte stránku

Different-Hd-Widescreen-Wallpapers-1440x2560

Zdá se skoro jasné, že když má někdo nějaký vážný problém, třeba i zdravotní, udělá vše proto, aby se ho zbavil a byl v pohodě. A natož ,když je ten problém smrtelný. A jak to s námi lidmi je ve skutečnosti?

Jeden známý ruský léčitel udělal zajímavý pokus. Vytáhl z lékařské kartotéky skupinu, dejme tomu, 500 ( čísla si nepamatuji přesně)  nevyléčitelně nemocných lidí. Jednalo se o lidi s rakovinou, kterým lékaři řekli, že pro ně nemohou nic udělat, protože jejich nemoc je nevyléčitelná a že tedy umřou.

Těmto lidem tento léčitel nechal zaslat pozvánky s tím, že pokud dorazí na jeho akci, vyléčí je. Dalo by se předpokládat, že většina dorazí, když už jim nikdo jiný nepomůže a zbývá jim jen čekat na smrt.

Ve skutečnosti však dorazilo jen asi 50 lidí. Jenže další finta byla v tom, že plánovaně pořadatel oznámil těmto lidem, že se léčitel zpozdil na cestě a dorazí asi o tři hodiny později. Po této informaci asi polovina lidí odešla. To dá rozum „přeci tady nebudu tři hodiny čekat, to radši zhebnu.“ No a další polovina lidí z těch, co zůstali, odešla po informaci, že ta akce nebude zdarma, jak bylo původně avizováno, ale bude stát nějakou symbolickou částku. Dejme tomu v přepočtu na koruny 50 Kč. To je přeci taky jasné ne, „zpozdí se a ještě chce, abych mu dal 50 Kč, to je tedy úroveň, to radši zhebnu.“  No a jak to celé dopadlo? Těch 12 lidí, kteří zůstali, tak ty vyléčil.

To mne opravdu překvapilo. Ten obrovský poměr. Jen 12 lidí z 500tiset, kteří jsou nevyléčitelně nemocní, se chce OPRAVDU uzdravit a jsou rozhodnuti proto také něco udělat. Ten zbytek se vlastně uzdravit nechce, sice o tom všude mluví, obviňují všechny kolem, kteří za jejich stav mohou a neuvědomují si, že jsou za svůj stav zodpovědní hlavně oni a oni jediní mají moc ho změnit, pokud se pro to opravdu rozhodnou.

Jako terapeut metody RUŠ,  která umí zbavit lidi jakýchkoliv problémů, včetně těch zdravotních, se jen  v duchu tiše usmívám a soucítím s lidmi, kteří si stěžují na své problémy, na vztahy nebo zdraví, a když jim člověk nabídne, že se to dá vyřešit, že to tak nemusí mít a žít, skoro se urazí.

Jasně chápu, že čekali dalšího člověka, který je bude litovat a pobrečí s nimi nad jejich těžkým osudem. Ideálně ještě dodá, že on to má stejné. To se nám pak všem náramně uleví. Nejsem v tom sám, druzí to tak mají taky. Sice mi je furt stejně blbě, mé problémy se nezměnily, ale je mi tak nějak líp, protože v tom nejsem sám. Samozřejmě jen chvilkově, než na mne mé problémy opět dorazí. Tito lidé potřebují ještě protrpět více, aby dozráli do stavu, kdy se rozhodnou to změnit. Jsem vděčný za ten zbytek lidí, kteří našli odvahu to změnit a začali od sebe. Máte nějakou osobní zkušenost? Budu za ní vděčný.

Pořádám taky úplňkové OM healingykde skupina lidí zpívá zvuk OM, jehož harmonizující vibrace léčí naše fyzická emoční i mentální těla. Líbí se mi, že tito lidé pracují na tom, aby se vyléčili, zbavili problémů a byli v pohodě. Na začátku OM healingu si také píšou svá přání, stanovují záměr, co chtějí, aby se stalo a bylo v jejich životě jinak. Tím svou mysl směřují od problému k řešení a začínají pro to něco i dělat ve hmotném světě. Nečekají, že to někdo udělá za ně. Mají  dost odvahy vyzkoušet něco nového netradičního, kde přidávají svoji energii a zvuk k dalším. Tím pomůžou sami sobě i ostatním. Velké díky všem, kteří jste aktivní a řešíte své problémy. Ať už jakýmkoliv způsobem.

Comments

comments

Share This