Vyberte stránku
w

 

Vaše ohlasy

 

Děkuji za vaše zkušenosti a příběhy. 
Je nádherné vidět jak se rozzáříte a rozkvétáte. Být u toho když se zbavíte něčeho, co Vás dlouho tížilo. Najednou víte, že to půjde a těšíte se na to.

Pokud máte svou zkušenost s námi, nebo z nějaké naší akce, podělte se prosím o ní. Může inspirovat a dodat druhým odvahu udělat ten krok, kterého se bojí, ale z hloubky srdce po něm touží. Před časem, někdo podobně inspiroval vás, tak jako mne. Díky

 

Děkuji za včerejší sezení , dnes ve zkratce  první poznatky:

Hned ráno po mě požadovali něco s čím jsem nesouhlasila a já byla schopna říci ,,NE” -žádný  stres , žádné výčitky :). Za pár hodin další zkouška –  byla jsem osočena, že jsem něco udělala špatně . A já byla po sdělení  zcela v pohodě bez emocí, v klidu  jsem zkontrolovala můj  postup a ono ejhle – chyba  nebyla na mé straně. Obrovský rozdíl  oproti minulosti – dříve bolest břicha , stres -tlak na maximu , výčitky , že jsem neschopná. Nyní klid a pohoda. Báječný to pocit.

Ještě jednou děkuji a potvrzuji , že  metoda RUŠ funguje , skvělé je , že si vše ze včerejška pamatuji a mohu srovnávat.

Vaše spokojená klientka Ivana

Ivana

Po několika sezeních s Tomem a v kombinaci s RUŠ-kou následovalo něco, co se nedá dost dobře popsat. Zbortily se všechny moje „jistoty“ které jsem v životě měl. Doma mě nic nerozčiluje, děti jsou poklad, v práci je to super… Najednou není nic na co bych mohl nadávat, není nic co by mi znepříjemňovalo život (pokud se do toho sám nenechám svojí hlavou vtáhnout:)).Snažím se žít tady a teď a, když se mi to daří, je to neskutečný pocit spokojenosti. Za tohle všechno děkuju Tobě, Tome. Svým úžasně citlivým způsobem jsi mi pomohl zjistit, že život je jen a jen takový, jaký si ho sami uděláme. Já jsem se, díky Tvé pomoci, rozhodl, že můj život bude plný štěstí a lásky.
Krásný a spokojený život doporučuji:) je to lepší než 100 doktorů:)
David

David Tomášek

Metoda RUŠ, je pro mě v tuto chvíli nejefektivnější metodou co znám k nalezení a následné odstranění našich vnitřních bloků, negativních pocitů, strachů, trémy aj. Touto metodou jsem vyrušil opravdu hodně problému. Vyrušil je takovým způsobem, že si připadám, jako by nikdy nebyly a prostě se s nimi už nesetkávám, prostě nejsou. Jak když sfouknete svíčku. Tomáš přesně ví, jak se zeptat, vnímá vás a reaguje na každou vaší reakci, cítíte se bezpečně. Vidím u sebe velké pokroky,jak v osobním,tak v pracovním životě. Vše dělám efektivně, rychle a jednoduše. Každopádně ve spolupráci budu dále pokračovat, plnit si své sny a žít lepší život. Zatím díky a těším se na příště..

Martin

Nechával jsem se Tomášem RUŠit mimo jiné i na hojnost. Abych měl dostatek financí.V této oblasti teď zažívám ohromný pokrok. Pravidelný příjem, hodně zakázek a různé další příjmy, které se na mě teď valí.S odstupem času je těžké říct, co všechno se změnilo. Vše mi teď připadá přirozené.  Určitě, ale vím, že hned po sezení jsem se cítil hodně lehce. Uvědomoval jsem si, že mi nedělá žádný problém oslovovat potenciální klienty s nabídkou spolupráce. Najednou bylo pryč něco, co mne celý život brzdilo. Musel jsem se vždy hodně překonávat a najednou to šlo  samo. Také jsem zaznamenal, změnu ohledně vztahu s rodinou. Cítím se lehčeji, jakoby bez zátěže z minulosti.Určitě ještě další sezení s Tomášem absolvuji. Mám ještě nějaká témata, která bych chtěl smáznout. Díky Tome.

Lukáš Pejchal

Dobrý  den,
dnešní ráno se mi vstávalo úžasně. Cítím se lehčí a klidnější.  Začátek dne mi připadá, že vše zvládnu s lehkostí  a stihnu vše co mám naplánováno.V hlavě čisto a bez jakýkoliv myšlenek  jak pozitivních nebo negativních. Cítím se jako dítko, které čeká, co přinese nový den. Za chvilku vyrážím do nabytého dne, naplánovaného odpoledne.  Koupím si malou a sladkou odměnu ke kávě a budu si užívat odpolední hodinku odpočinku. Ještě jednou Vám moc děkuji za to, že jsem měla to štěstí  Vás potkat. Jste světýlko na mé cestě životem a mé seberealizace.

 

Lenka

 

Metoda Ruš mi úplně změnila život. Je pro mne uklidňující pocit, že si své štěstí  tvořím já. Je krásné vidět, že se mi mění lidé před očima. Děkuji Tomovi, že mi byl skvělým terapeutem a že po jeho terapii kráčím životem daleko lehčeji. Cítím, že mi pomohl navrátit ztracené sebevědomí

 

Darina

To, co jsem zažil a co jsem si uvědomil díky RUŠce s Tebou, mi mění život jenom k lepšímu a jsem šťastný.

Děkuju, že sis to se mnou prošel.

Albert

Dlhšiu dobu som sa trápil s istým problémom v práci. Jeho vyriešenie pre mňa znamenalo pracovnú stabilitu, istotu – veľmi mi na tom záležalo. Okrem mňa ho však zažívali aj iní kolegovia, čo ma často krát privádzalo do beznádeje, že liek na túto konkrétnu „vec“ neexistuje. Musím priznať, že som sa s tým snažil dlhšie pasovať aj sám no bez výsledku. Uvažovaním nad tým ako si pomôcť a ovplyvniť tak pracovný úspech ma len dostávala do väčšej a väčšej depresie, beznádeje. Za to, že problém je minulosťou ďakujem koučingu ktorý trval asi 45 minút. Tým že p. Multana je charizma sama o sebe, nerobilo mi problém uvolniť sa, racionálne uvažovať, odpovedať na jasné otázky…Cesta veľmi príjemná, nenáročná a jej výsledkom je šok. Šok z toho ako jednoducho vyzerá riešenie a že človek si naň príde v podstate absolútne sám. Najdôležitejšie ale podľa mňa je, vedieť čo chcem. Ak je toto ujasnené, a mám v tom poriadok…chýba už len malý kúsok k tomu dosiahnuť to……. nepochybujem už o ničom, iba požiadam o koučing aj nabudúce!

Jaroslav Hudcovský

V mém živote se toho od té doby dost změnilo. Hlavně ve vztahu k manželovi – naše manželství je čím dál hezčí. Jsem za to moc ráda a velmi si manžela vážím, že na sobě chce pracovat i on. V práci se taky věci změnili. Se šéfem je to celkem v pohodě. Kolega sice stále sprostě nadává, ale mam pocit, že to jde kolem mne. Od našeho sezení se cítím velice klidně a vyrovnaně. Kamarádka říká, že od té doby mám úsměv v obličeji, i když se nesměji ústy.
Ráda si Vas přidám na facebooku, pokud budete pro.
Ještě jednou Vám děkuji

Ilona

„Co je na spolupráci s  Tomášem výjimečné? Během konzultace vás provází, nevede – je pouze váš „Průvodce“. Neradí, nemanipuluje, nevnucuje se. Nechá vše na vás, abyste si na to přišli úplně sami – to vy sami si ukazujete cestu, která se vám otevírá. Kdo jiný totiž ví, co vás dělá šťastnými, než vy sami. Jen vy sami. Tomáš jako by vás celou dobu „držel“ za ruku a říkal: “ vidíš, to jsi ty.“, “ vidíš, tohle tě děla šťastnou.“, „když půjdeš tudy vidíš, to jsi ty ve svém pravém světle.“ Jedna konzultace mi stačila, abych si uvědomila „kdo jsem a mé poslání – to co mne dělá šťastnou.

Tereza Vlčovská

Už před RUŠkou jsem zažila tyto obrovské, velkolepé pocity štěstí, ale až díky RUŠce tyto pocity nepřicházely ,,jen tak“ a jen ,,jednou za čas“, ale najednou – zázrak – každý den, dokonce každou minutu a hlavně, věděla jsem, proč se tyto pocity objevily. Vzpomněla jsem si, kdo jsem, co chci a za co být vděčná. Pochopila jsem jednu pro mě velice důležitou věc, a sice, že opravdu každá nepříjemná věc se může stát odrazovým můstkem, který mě odrazí mnohem výš a dál. Tak jsem ve svém čištění uvízla, zasekla se, abych mohla ,,náhodou“ potkat Tomáše, úžasného člověka, který přišel s úplně jiným úhlem pohledu, a tak jsem se mohla posunout o pořádný kus cesty dál. Najednou mi to došlo! Uvědomila jsem si, jaké jsou mé myšlenky, a že přesně tyto myšlenky se mi uskutečňují. Tomáš byl tím, který mi pomohl posunout se vpřed, byl to on, který tak krásně, jemně dokázal vycítit to, v čem je problém, která cesta vede k cíli a která ne. Provedl mě mými myšlenkami – ukázal mi, jaké jsou mé myšlenky. V tom spočívala jeho velká pomoc. Děkuji, děkuji Ti :-).

Martina Povalová

Natrefila jsem na Toma, co by možnost koučování. Ve videu povídal o svých obchodních zkušenostech a tak jsem neváhala a okamžitě požádala Toma o koučování po dobu 3 měsíců. Vůbec jsem netušila, co mě čeká. Měla jsem za to, že mě bude Tom říkat, co mám dělat a dovím se něco o obchodě….vše je ale jinak. Tom mě neskutečně překvapil, a koučování předčilo několikanásobně má očekávání. Tom má skvělou intuici a dokázal  kladením otázek vždy uhodit hřebíček na hlavičku. Musím přiznat, že téměř do každé hodiny jsem šla s tím, že nevím co se bude dít, neměla jsem konkrétní požadavky co chci řešit (jelikož to, co jsem si původně myslela se nekonalo). A právě díky perfektně kladeným otázkám Toma, jsem si také nacházela řešení sama. Je skvělý pocit, vědět, že  vlastně tam někde hluboko máme odpovědi. Tom, je bravurním způsobem umí dostat na povrch našeho vědění. Po každé hodině jsem se cítila skvěle, vždy do sebe zapadly další souvislosti a hlavně jsem si uvědomovala svoji sílu.
Díky jeho koučinku jsem pochopila, mnoho o svém dosavadním jednání a chování. To umožnilo se dívat na stejné situace jinak. Koučování s Tomem velmi významně napomohlo při zakládání mého webu a podnikání  „sama za sebe“. Mám ze sebe radost, protože to vše se odehrálo během poměrně krátké doby.
Doporučuju Toma jako skvělého průvodce pro každého, kdo touží udělat krok dopředu a poznat více sám sebe!
Díky Tome za tvé úžasné vedení. S vděčností Jana.

Jana Červenková

Share This