Vyberte stránku

kostkyDnes ráno jsem dostal email o škodlivosti těch zdravých jogurtů Danone, apod. A tam jsem se dozvěděl něco, co už dávno dobře vím. A v podobných situacích, kdy se dozvíme a uvědomujeme si, že jsme byli klamáni záměrně, opakovaně RE KLAMOU, reagujeme často jedním univerzálním způsobem. Pojďme si spolu na chvíli zahrát. Schválně si ho přečtěte a já vám nakonec řeknu, co se ve vás dělo, jaké emoce se ve vás ozvaly a proč. No a schválně jestli to uhodnu? Jde tady totiž o něco mnohem důležitějšího, skrytého za tím vším.

Kopie textu emailu:

*Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.* přečíst až do dna…!!! Actimel, jako mnoho dalších produktů Danone, obsahuje E1442 – geneticky modifikovaný kukuřičný škrob, zahušťovadlo…. ničí slinivku… Nebezpečné škroby jsou obsaženy nejen v kultivovaných mléčných výrobcích, ale také v kečupech a majonézách. :-(( Ing. Jiřina Charvátová vedoucí střediska laboratoří Dost zajímavé, aby se to přečetlo celé přeposílám dopis pro moji kolegyni, myslím, že i nám se hodí si to přečíst.

Ahoj, je to tak a je to pravda – nejoblíbenější jogurty nejsou jogurty, ale zahuštěná obarvená hmota, která mléko neviděla ani z vrtulníku.

Když jsem dělala analýzu bifidobakterií, víš, že jsem nesnášela Danone, zjistili jsme na laboratorních testech, že bifida v dlouho trvanlivých jogurtech jsou zvířecího původu tedy Bifidus esencis v nomenklatuře nenajdeš, je to nejčastěji bifidus avicenc a ten skutečně není našemu tělu vlastní – je izolován z kachen a dobře a dlouho přežívá – protože, aby jsi mohla uvést, že to je bifi musí to mít i v den konce záruky určitou hodnotu bakterií. Některé státy mají zákaz používat jiné než lidské kultury a to proto, že určitý počet bakterií je schopen projít žaludkem a dojít do střev a u imunitně oslabených jedinců byly pozorovány časté výskyty tumorů např. je to ze studie z USA, kterou jsem použila ve své diplomové práci na téma bifidobakterie. Také tyto nelidské bakterie mohou nahradit původní mikroflóru a způsobovat průjmy. Osobně doporučuji jogurty ve skle jihočeské nebo Holandia bílé a to ovoce si přidat své. Acidofilní mléko Kunín bílé. U modifikovaných škrobů z kukuřice stejně jako u transgení kukuřice dělal výzkum můj profesor na VŠ a zjistil, že v 5 generaci potkanů je tak otřesný výskyt mutací a od 3 výskyt nádorů, že do nás vždy hřímal, že je naší povinností nepustit to do naší země…. bohužel je to tu. To klidně můžeš poslat známým mám na to diplomku a represí od Danone se nebojím /:o) Mám plakát danone s nápisem Dr. Ládin doporučuje… miliony přáteských bakterií /:o)) a stojím si za tím. Vim , že na něco člověk umřít musí , ale jelikož ujíždím denně na Jogurtu “Srdíčko” -tak mě tento email docela rozhodil, a protože jsem líná ověřit si věrohodnost informací ….tak asi přejdu na zdravé české drahé jogurty (brr) 2x do týdne anebo možná na jogurty zapomenu…..zdravím

.Příběh jedné bývalé milovnice jogurtů “Díky jogurtům, které jsem konzumovala ve větší míře mám opakované trombózy. Zjistili to teď nedávno. Byla jsem na kontrole v Dačicích, tu sraženinu mi posílali až do Prahy do nukleární laboratoře a tam zjistili bakterii Corinebacterium, která se používá k zrání v jogurtech. V žíle nemá co dělat, zkrátka tyto nekvalitní jogurty, jako jsou Danone, Florián apod. – víceméně umělé, organizmus nevstřebá a tím způsobí ucpávání cév. Bohužel to zjistili u 27 lidí z 90, což je 30 % a já jsem, bohužel, mezi nimi. Ostatní procenta tvoří např. nehýbání se – tzv. cestovatelská trombóza, různé záněty atd. Poslední roky přibyl značný počet trombóz v celé republice. Zatím se tím nikdo nezabýval než Dr. Čepl v Dačicích, ke kterému jezdím.

Má tam cévní centrum pro Jižní Čechy a Vysočinu, moderní ultrazvuky, které nemají ani v Pelhřimově. Jezdí tam i z Jihlavy. O těch jogurtech už bylo psáno i v některém časopise nějakým docentem z Prahy a ten tam psal také o možném ucpávání cév z mléčných výrobků. Já teď 14 dní nejím jogurty, tavené sýry, mléko, které mám teď zakázané. Můžu ze sýrů jen tvrdé, z jogurtů ty drahé ve skleničce – naše České. Cítím se lépe a snad už budu mít konečně pokoj. Všechna vyšetření mám dobrá, krev také, aspoň vím, že jsem zdravá a nemusím brát žádný Warfarin. Povrchové cévy mám sice špatné, ale hluboké dobré. I tak se mohla sraženina utrhnout a způsobit embolii, proto to vysátí sraženiny.

Jsem ráda, že se zjistilo, od čeho to je, a od té doby ani na jogurty chuť nemám.”                                                                                 

V Moskvě došlo k mnoha případům, kdy lidé vedoucí zdravý způsob života byli nakonec hospitalizováni. Mnozí z těchto pacientů byli diagnostikováni s pankreatolýzou. Po dotazu na jejich jídelníček řekli, že konzumovali jogurtové nápoje Danone, jako Actimel a další. Pankreatolýza je velmi nebezpečná nemoc, která ničí slinivku. Na tomto faktu není nic překvapivého. Actimel, jako mnoho dalších produktů Danone, obsahuje E1442 – geneticky modifikovaný kukuřičný škrob, zahušťovadlo. Geneticky modifikované typy škrobů mají velké molekuly. Chemici, kteří takové látky vyrábí, říkají, že je nemožné předpovědět, jak se budou tato molekulární monstra chovat v lidském těle. Nebezpečné škroby jsou obsaženy nejen v kultivovaných mléčných výrobcích, ale také v kečupech a majonézách. Vědci stále neví, jestli se tyto škroby během trávícího procesu rozkládají, a jak. Faktem je, že moderní medicína nyní musí pouze umožnit předpokládat, že takové škroby útočí na slinivku lidské bytosti. Lidské tělo očividně neví, jaký druh enzymů má vyrábět, aby rozštěpilo tak monstrózně velké molekuly. Co se týká zázračných probiotických bakterií v moderních jogurtech, bylo zjištěno, že takové bakterie mohou v lidském žaludku vydržet pouze několik minut. Proto nemohou mít na zažívací trakt léčebný vliv. Člověk by měl mít také na paměti fakt, že kultivované mléčné produkty, které byly uskladněny měsíce nebo déle, nemohou přinést vůbec nic dobrého. Když takové jogurty kupujete, jen vyhazujete své peníze a ničíte si své zdraví – p.p. A je to tady. Nějak podvědomě jsem ztratil chuť na dříve oblíbené jogurty. Uznávám jen ty ve skleničce, jsou sice nekřesťansky drahé, ale nejvíce připomínají ty “správné jogurtové”, ty co bývaly kdysi dávno za totality. Stojí za zamyšlení, proč že dnešní omladina trpí různými neduhy, ačkoliv od malička jim bylo dopřáno všelikých Aktivii, Bifidů, Acidofilii a podobných NEPOSTRADATELNĚ ZDRAVÝCH, ale komerčně úspěšných produktů.

Konec textu emailu.                                                                                                

Pokud jste dočetli až sem, tak si tipnu, co se ve vás teď děje. Pravděpodobně ve vás narůstají pocity zloby a hněvu za to, že jste takto klamáni. Hlavně pokud jste tomu uvěřili a tyto jogurty jíte. Možná také pocity beznaděje. V hlavě vám proletují myšlenky typu „to snad nemůže být pravda“. „ čemu mám tedy věřit“, „jak si to mohou dovolit“, „jak jim to může projít“, „měli by být potrestáni“, „už to nikdy nebudu kupovat“, apod. Pokud jste navíc uvěřili i tomu, co se teď tady píše, rozhodnete se už ode dneška jogurty Danone a Actimel nejíst. Což, pokud jste tomu uvěřili, vám doporučuji, jinak by se pro vás brzy ukázaly rovněž jako škodlivé. A proč? Zdůrazňuji, že nejde o to, jaké jsou, ale o to, jaké se rozhodnete věřit, že jsou!!!

A o co v téhle hře doopravdy jde?

Víte, že je to opravdu tak? Co když tento email byl chytře vymyšlen a sepsán jen nějakým českým konkurentem jogurtů? Třeba těch prodávaných ve skle, jen tak namátkou několikrát zmiňovaných o).  Já osobně neznám ani jednoho z těch lidí, kteří toto psali a neznám ani jednoho člověka, kterému by zmiňované jogurty jakkoliv ublížily. Ale o to taky nejde, není třeba to vůbec dál zkoumat a začít ověřovat věrohodnost informací.  Tato informace je totiž pouze kapkou v moři informací, které k vám dennodenně dolétnou z médií, ze světa kolem a které ovlivňují váš světonázor. Informací, co byste měli jíst, jak byste se měli oblékat, jak vypadat, jak se cítit, jak se chovat atd.

Jde právě o vaši víru a s ní spojenou energii. Nevěříte? Jste stvořeni tak, že nemůžete nevěřit. Neustále něčemu věříte, jde jen o to čemu? A nad tím máte volbu jen a pouze vy. Pokud se jí tedy dobrovolně nevzdáte. Je někdo, kdo řídí tok informací v médiích, ale vy řídíte, jestli budou informace vpuštěny k vám, do vaší hlavy. Teprve tehdy mohou začít ovlivňovat vaše životy.

Pozor na jednu věc! I stokrát opakovaná lež se stává pravdou. A to doslovně. A média ví, jak tuto lež podat, aby se stala pravdou. Před 20ti lety, když někdo řekl, že budeme za vodu platit, se všichni smáli. A dnes? Podívejte se kolem.

Už jsem psal jeden email o tom, že všichni v přírodě vědí, jak mají žít. Jen člověk, údajně stojící na vrcholu evoluce, to neví. Nebo uvěřil tomu, že to neví. To je sranda co?

A tak bezmyšlenkovitě, protože  to tvrdí odborníci po tom, co udělali řadu průzkumů, které jsme v životě neviděli a u kterých jsme nebyli, kupujeme balenou vodu a platíme za stejnou kvalitu, jaká nám teče doma z kohoutku. Papáme poslušně Danone, abychom se mohli pěkně vykakat, volíme ty, kteří slibují něco, v co jsme se rozhodli věřit, že to potřebujeme a s každým takovým hlasem, který něčemu dáváme, se vzdáváme toho nejhodnotnějšího. Naší energie, naší moci.

Za co jsem tedy v tom všem vděčný? S každou takovou informací, která prosákne ven, si jako lidé uvědomujeme, že nemůžeme věřit médiím. Uvědomujeme si, že jsme byli záměrně klamáni jen za účelem zisku těch, kteří tyto lživé kampaně důmyslně vytvářejí a pouští do světa. Uvědomujeme si, že žijeme v systému, ve kterém podobně jako v Metrixu, jde o energii. Naši energii, kterou vydáváme ve formě peněz a našich rozhodnutí.  A komu tedy věřit?

A to je skvělé na všech těch lžích. Ony nás vrací k sobě, k naší intuici a našim pocitům. K našemu selskému rozumu. Doslova nás probouzejí. Přepíná nás to z hlavy, ve které jsou všechny tyto informace, do srdce, které je branou k pravdě.  Obrací to naši pozornost z vnějšího světa k nám a dovnitř, hlouběji do sebe. Díky tomu všemu, přebíráme zodpovědnost za své životy zpět do svých rukou, bereme je z rukou, politiků, doktorů, všech poradců zpět do svých rukou.

Uvědomujeme si základní pravdu, „že za své štěstí jsem zodpovědný já sám a nikdo jiný“. Jsem zodpovědný za své zdraví, za svou radost a sám nejlépe v hloubi srdce vím, co bych měl dělat.

A tak už roky nesleduji média, nečtu noviny, chápu, že jsou plny informací, které mne budou ovlivňovat a já nedokážu zjistit jejich původ ani záměr. Nekupuji potraviny s Éčky, protože prostě nevím, co to je, neznám opět původ ani záměr jejich tvůrců, a tak raději selským rozumem zvolím to přírodní. Srdce mi říká, že přírodě mohu věřit. A tak jí věřím, chodím do ní a čerpám moudrost z ní. V získaném čase, se obracím do sebe, abych se spojil s moudrostí nepopsatelně větší než tou v hlavě, abych v časech, kdy bude třeba, se o ni mohl opřít.

Na vše co mi přijde do cesty, se snažím dívat nezaujatě, z co největšího nadhledu, kterého jsem jen schopen. Ptám se sám sebe, „ a jak chceš, aby to bylo?“. To posiluje pozici tvůrce, namísto oběti.
Jsem šťastný a vděčný za každý takový článek, který mne utvrzuje ve správnosti mé cesty a jelikož vnímám, že to je cesta nás všech, tak jako kouč pomáhám lidem se spojit se svou vlastní moudrostí a jako terapeut metody RUŠ, jim pomáhám zbavit se všeho, čemu na své cestě uvěřili a teď jim to komplikuje život.

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Share This