Vyberte stránku

bifidus acturegularis

Jsem nadšený, že se nacházejí čím dál odvážnější doktoři a laboranti, kteří do světa pouští tyto a podobné zprávy a osvětlují tak situaci a dávají lidem možnost volby. Pomalu se s každou takovou informací probouzíme, že vše je trochu jinak, než je nám sdělováno. Díky tomu pak bereme zpět moc do svých rukou. Naše moc v podobě našeho hlasu, který dáváme ve formě peněz tomu, co hodláme podporovat podle našeho přesvědčení, že to je to nejlepší pro nás a pro ostatní. A právě to přesvědčení je dobře manipulováno. Tak si opět udělejte svůj vlastní názor na základě článku níže. Dostal jsem do emailu tento článek, tak posílám dále.

POUŽÍVÁ SE “ZVÍŘECÍ” STŘEVNÍ MIKROFLORA DO MLÉČNÝCH VÝROBKŮ DANONE!!!!!!!!!!!!

Actimel, jako mnoho dalších produktů Danone, obsahuje E1442 – geneticky modifikovaný kukuřičný škrob, zahušťovadlo…. ničí slinivku… Nebezpečné škroby jsou obsaženy nejen v kultivovaných mléčných výrobcích, ale také v kečupech a majonézách.

Ing. Jiřina Charvátová- vedoucí střediska laboratoří


– nejoblíbenější jogurty nejsou jogurty, ale zahuštěná obarvená hmota, která mléko neviděla ani z vrtulníku. Když jsem dělala analýzu bifidobakterií, zjistili jsme na laboratorních testech, že bifida v dlouho trvanlivých jogurtech jsou zvířecího původu tedy Bifidus esencis. Je to nejčastěji bifidus avicenc a ten skutečně není našemu tělu vlastní – je izolován z kachen a dobře a dlouho přežívá.

Některé státy mají zákaz používat jiné než lidské kultury a to proto, že určitý počet bakterií je schopen projít žaludkem a dojít do střev a u imunitně oslabených jedinců byly pozorovány časté výskyty tumorů např. je to ze studie z USA, kterou jsem použila ve své diplomové práci na téma bifidobakterie. Také tyto nelidské bakterie mohou nahradit původní mikroflóru a způsobovat průjmy. Osobně doporučuji jogurty ve skle jihočeské nebo Holandia bílé a to ovoce si přidat své. Acidofilní mléko Kunín bílé. U modifikovaných škrobů z kukuřice stejně jako u transgení kukuřice dělal výzkum můj profesor na VŠ a zjistil, že v 5 generaci potkanů je tak otřesný výskyt mustací a od 3 výskyt nádorů, že do nás vždy hřímal, že je naší povinností nepustit to do naší země…. bohužel je to tu.

Toto klidně můžete poslat známým mám na to diplomku a represí od Danone se nebojím.
MUDr. Dagmar Rašková,

Lékařka, Ambulance lékařské genetiky

www.gennet.cz

Comments

comments

Share This