Něco o nás

Děláme to co nás baví, děláme to co nás naplňuje a naplňujeme to, co cítíme, že jsme sem přišli vykonat. Pomáháme lidem metodami, které pomohli nám osobně a našemu vztahu. Nejdříve jsme hledali něco, čím si můžeme pomoci sami, a když jsme našli efektivní způsoby a prověřili je na sobě, začali jsme jimi pomáhat i druhým. Jako terapeuté metody RUŠ vám pomůžeme, pokud se pro to rozhodnete, zbavit se čehokoliv, co vám zatěžuje a komplikuje život. Ať už jsou to problémy zdravotní, vztahové, psychické nebo emocionální. Jako transformační koučové vám pomůžeme objevit, kdo opravdu jste, proč jste tady přišli a jaké jsou vaše netušené možnosti. Jako pořadatelé OM healingu budeme s vámi vytvářet zvuk, který léčí, povznáší a harmonizuje. A jako partneři, kteří jsou spolu před dvacet let, vás můžeme inspirovat, že je možné žít v dlouhodobém, naplněném, zcela svobodném, otevřeném a přesto vášnivém vztahu. Nemusíte měnit partnery, stačí když pochopíte, jak to doopravdy vše je a změníte sebe. Ideální partner, bude vždy vašim ideálním zrcadlem.

 

Tomáš Multana

Tomáš Multana

Váš kouč a terapeut metody RUŠ

 

Mám jednoduchý záměr. Pomáhám lidem, kteří chtějí rozkvést, rozzářit se a znovu cítit radost ze života. K tomu vedou z mého pohledu dvě cesty. Obě jsou objevné a mají mnoho společného. Na jedné se zbavujeme toho, co jsme na sebe za život nalepili a teď nás to tíží, omezuje a znesvobodňuje. Na té druhé objevujeme sami sebe, svou sílu a svou cestu. Mnohdy se ty cesty prolínají a nedají se oddělit jedna od druhé. Mohu vám pomoci pouze do té míry, do které mi to dovolíte. Klienti po sezeních často říkají: Cítím se mnohem lépe, takový/á lehčí“. “ Mám jasno, vše mi teď připadá jednoduché“.

email: tomas.multana@gmail.com

tel.:+420 724 249 303

 

Míša Šebestová

Míša Šebestová

Váš kouč a terapeut metody RUŠ

Pokud máte pocit, že potřebujete spíše ženu, chápu to a doporučuji svou jedinečnou a úžasnou celoživotní lásku a partnerku Míšu. Sama mne jako kouč provází když si potřebuji ujasnit něco o sobě, nebo nastavit svou vizi. Míša je precizní a přitom umí vést člověka s lehkostí. Využívá daru své intuice a vždy přesně cítí, co je potřeba udělat. A často je to přesně ono, to prostě člověk nevymyslí. Vím z vlastní zkušenosti, že u ní jste v dobrých rukou. Pociťuji to denodenně. Míša je jak certifikovaným koučem, tak i terapeutkou metody RUŠ.

tel.: +420 605 789 418

email: misa.sebestka@gmail.com

u

Chcete se na něco zeptat?

Chcete se nás na něco zeptat, nebo nám napsat vzkaz. Ptejte se na cokoliv.Budeme rádi.

 

Vybrat volný, nebo zvýhodněný termín

Vyberte si z volných, nebo zvýhodněných termínů na terapii RUŠ. Díky zvýhodněnému termínu, můžete vyřešit co Vás trápí a ještě ušetřit 500Kč. Pokud jste našim klientem na koučink, máte automaticky slevu 500 Kč na terapii.

 

Share This