I Vy můžete být šťastni :o)

Metoda RUŠ

Metoda RUŠ

I Vy můžete být šťastni.

Je to dřina? Je to pořád dokola? Je to k nevydržení?
Nemusí to tak být.

Z mého pohledu jsou dvě skupiny klientů. Jedni u kterých jsou problémy tak intenzivní, že už se nedají vydržet a tudíž je „musí“ co nejdříve vyřešit. Samozřejmě nemusí, ale život už na ně tak „tlačí“, že je to k nevydržení.

A druzí, kteří zažívají malé trápení opakovaně. Prostě se snaží a opakovaně se jim děje něco, co jim jejich snahu nabourává. Ať už jde o práci, finance, úspěch, vztahy,zdraví nebo sebevědomí, prostě cokoliv. Pokud to zažíváte, víte dobře co mám na mysli. Opakovaně to člověka prostě nebaví a dost vyčerpává. Lidé v této skupině si často nepřipouští, že je to jejich problém. Prostě si myslí, že to tak je a nedá se s tím nic dělat. To je prostě život a ta dřina k životu patří. Mohu Vás ubezpečit, že to je omyl.

V našich životech se může vše dít lehce. Jsme pak jako loďka v proudu unášená tím správným směrem. Nemusíme dřít a pádlovat, abychom se někam dostali. Jsme v souladu s životem. Vlastně jsme všichni, jen nás z toho právě naše negativní programy a přesvědčení vytrhávají. Pokud chcete aby to tak bylo i u vás, tak se pro to stačí rozhodnout a udělat první krok. V opačném případě jste ještě nedozráli – neodtrpěli dost a  budete potřebovat více času dozrát. Volba je na vás, je to váš život.

Sám ze své vlastní zkušenosti vím velice dobře, že tomu tak je. Nemusíte tomu dokonce ani věřit. Jen je potřeba se rozhodnout, že už „to“ nechcete žít a udělat první krok.

Video o metodě RUŠ

Metoda RUŠ

R

Je rychlá

Za jednu terapii se zbavíte celoživotních programů

R

Je účinná

Budete se cítit ihned mnohem lépe

R

Je s trvalým efektem

programy, které jednou zpracujete jsou navždy pryč

O Metodě

Metoda RUŠ je moderní, jednoduchá, praktická, logická a věcná metoda pro současného člověka. Tím, že přímočaře řeší skutečné příčiny aktuálních problémů – rychle a úplně – je jedinečná. Zároveň je šetrná. Pomocí této metody se zcela zbavíte řady svých potíží během relativně velmi krátké doby, navíc s trvalým efektem.Více o této jedinečné metodě se dozvíte na stránkách autora metody Karla Nejedlého.

Průběh terapie

Probíhá cca 4 hodiny a povídáme si na ní o vašich problémech. Celou dobu jste plně při vědomí, jen máte často zavřené oči, abyste si lépe vybavovali situace z vašeho života. Já Vás intenzivně s pomocí znalostí a intuice vedu, abyste si našli ty programy, které stojí za vašimi problémy. No a pak Vás intenzivně vedu, abyste si je zpracovali. Za Vás to ale neudělám, to je Vaše práce a zodpovědnost. Takže je důležité Vaše rozhodnutí.  Co opravdu chcete?

Po terapii

Po terapii se většina lidí cítí mnohem lépe, lehčeji a to s čím jsme přicházeli nás už nezatěžuje. Cítíme úlevu v té oblasti života, kterou jsme přišli vyřešit. Někteří hlásí zázračné změny v životě, jiní vidí s  odstupem času, jak mizí jejich problémy, upravují se vztahy, které je celý život trápily. Najednou se nebojí toho, čeho se ještě před nedávnem tak báli a podobně. Těžko si dokážeme představit, jak by náš život mohl vypadat bez negativních programů.

Jste na to připraveni?

Po terapii se často stává, že váš problém zmizí jednou pro vždy. Jste na to připraveni? Řada lidí se svých problémů nechce jen tak vzdát!

A jaká je cena?

Cena za terapii je 2 500Kč. Ta trvá cca 4 hodiny a vyřešíte si na ní jakýkoliv problém. Platí pro Ostravu a Skype terapii. Můžete také využít nabídky zvýhodněných termínů, kde je cena za terapii 2 000Kč a vy tak můžete 500Kč ušetřit. Pokud máte problémy s financemi, ale jste rozhodnuti na sobě zamakat a svůj život změnit, dejte vědět, když člověk chce, možné je cokoliv.

Pokud jste  mým klientem na koučink, máte automaticky zvýhodněnou cenu a platíte o 500Kč méně.

Zvýhodněné termíny s 500 Kč slevou

Můžete ušetřit 500 Kč na terapii, pokud si vyberete zvýhodněný termín.

Vaše ohlasy…

Děkuji za včerejší sezení , dnes ve zkratce  první poznatky:

Hned ráno po mě požadovali něco s čím jsem nesouhlasila a já byla schopna říci ,,NE“ -žádný  stres , žádné výčitky :). Za pár hodin další zkouška –  byla jsem osočena, že jsem něco udělala špatně . A já byla po sdělení  zcela v pohodě bez emocí, v klidu  jsem zkontrolovala můj  postup a ono ejhle – chyba  nebyla na mé straně. Obrovský rozdíl  oproti minulosti – dříve bolest břicha , stres -tlak na maximu , výčitky , že jsem neschopná. Nyní klid a pohoda. Báječný to pocit.

Ještě jednou děkuji a potvrzuji , že  metoda RUŠ funguje , skvělé je , že si vše ze včerejška pamatuji a mohu srovnávat.

Vaše spokojená klientka Ivana

Ivana

Dobrý  den,
dnešní ráno se mi vstávalo úžasně. Cítím se lehčí a klidnější.  Začátek dne mi připadá, že vše zvládnu s lehkostí  a stihnu vše co mám naplánováno.V hlavě čisto a bez jakýkoliv myšlenek  jak pozitivních nebo negativních. Cítím se jako dítko, které čeká, co přinese nový den. Za chvilku vyrážím do nabytého dne, naplánovaného odpoledne.  Koupím si malou a sladkou odměnu ke kávě a budu si užívat odpolední hodinku odpočinku. Ještě jednou Vám moc děkuji za to, že jsem měla to štěstí  Vás potkat. Jste světýlko na mé cestě životem a mé seberealizace.

 

Lenka

 

Metoda Ruš mi úplně změnila život. Je pro mne uklidňující pocit, že si své štěstí  tvořím já. Je krásné vidět, že se mi mění lidé před očima. Děkuji Tomovi, že mi byl skvělým terapeutem a že po jeho terapii kráčím životem daleko lehčeji. Cítím, že mi pomohl navrátit ztracené sebevědomí

 

Darina

To, co jsem zažil a co jsem si uvědomil díky RUŠce s Tebou, mi mění život jenom k lepšímu a jsem šťastný.

Děkuju, že sis to se mnou prošel.

Albert

Abychom se navzájem nezdržovali

Můžeme vám pomoci vyřešit jakýkoliv váš problém pouze tehdy, pokud jste se pro to sami svobodně rozhodli a chcete žít bez těchto problémů. Vy ostatní k tomuto rozhodnutí potřebujete teprve dozrát. A k tomu vám přejeme hodně odvahy

Share This