TRANSFORMAČNÍ KOUČINK

 

 

Aby se mohlo zrodit něco nového, často to staré musí umřít. Příroda nám to každým rokem na podzim připomíná. To je skutečná transformace.

 

Objevte, kdo doopravdy jste, proč jste tady a spojte se znovu s vaší silou.

 

Život je cesta. Jsme na ní buď plně vědomí a probuzení, nebo ještě částečně spící. Jisté je že dojdeme na její konec. Otázkou je jestli dojdeme tam kam chceme a budeme přitom na cestě zažívat naplnění a radost anebo to bude utrpení a bolestné přežívání.

Zeptejte se sami sebe. Vím kam jdu a proč zrovna do tohoto místa? Mám jasný směr a smysl? Vnímám překážky na cestě jako příležitosti k růstu?  Hledám jednoduchá řešení, která mne posouvají každodenně směrem k mému cíli? Dokáži se dívat na svůj život dostatečně z nadhledu a vidět tak směr, důležité mezníky a souvislosti? Jsem k sobě upřímný a dokážu si přiznat svá omezení a dále se pak zaměřovat na své silné stránky? Dívám se správným směrem, který mne posiluje? Mám dostatečnou motivaci a chuť vyrazit a udělat první krok, kterým každá cesta začíná?

Pokud cokoliv z toho postrádáte, s koučem to můžete jednoduše najít.

 

 

Sami tvoříme svůj život, svůj osud. Vše, co žijeme, jsme nejdříve vytvořili v hlavě.

 

Koučink, je o partnerství na cestě za sebou samým. Je 6 směrů, kterými každodenně zaměřujeme pozornost a do kterých dáváme svou tvůrčí energii.Všechny ty směry mají jedno společné – jdou ven. Já vás vedu do 7 mého směru. Ten směr je dovnitř, je k srdci, je k sobě samému, je domů. A tam najdeme vše potřebné, anebo zjistíme, že nic nepotřebujeme. Že už všechno máme, jen jsme to neviděli.

Nemusí to být hned,  ale pokud se pro to rozhodnete, tak tam dojdete. Možná se setkáme jednou, možná vícekrát a možná spolu ujdeme kus cesty. To záleží na vašem rozhodnutí a na vás samotných.

 

 

Vaše zkušenosti

Když jsem začal spolupracovat s Tomášem, byl jsem jako malá loďka v oceánu neschopná pohybu a zmítaná bouří. Nevěřil jsem sám sobě, a spoléhal na pomoc druhých.Tomovo koučování ve mě probudilo spící sebedůvěru a vědomí velkého vnitřního potenciálu, který postupně uvolňuji. Díky Tomovu vedení si často dokážu sám odstranit blok, který mi brání v dalším pokroku. Máte-li příležitost spolupracovat s Tomášem – využijte ji!

Tomáš Pazdera

Chci Vám ještě jednou moc poděkovat za naše setkání. Díky Vám, jsem si uvědomila, že opravdu se musím začít znovu učit. A že to je v pořádku. A také, že můžu stavět na těch základech, které mám. A také se mi moc líbilo, že jste ze mne dostal to, co jste potřeboval, tedy, co jsem potřebovala já. V mém případě se to opravdu málo komu povede. A KONEČNĚ mi došlo, že „bez akce, nejsou koláče“. A doporučuji Vás svým přátelům.  Ještě jednou moc díky a na viděnou

Svatava Bílová

Tomáš dokázal perfektně rozpoznat, v čem je můj současný problém a velmi šikovně mi pomáhal abych si na to přišel sám. Umí vždy položit takovou otázku, aby to v člověku „zašrotovalo“ a sám jsem si začal uvědomovat, kde jsem udělal chybu a hlavně, jak ji mohu napravit.  Tohle je, myslím, velké umění, zařídit, aby si člověk našel sám odpovědi na své otázky. Pak je jasné, že tomu i věří daleko víc, než by jej někdo přesvědčoval, že to musí dělat tak či onak, ale v duchu si myslel svoje.

Tomáš Budinský

 

Cena koučinku

 

Cena je už od 990 Kč za jedno sezení ( zhruba 60 -90 minut ) v závislosti na tom, jak dlouhý kus spolu ujdeme a jak často se budeme setkávat. Pokud to cítíte jakkoliv jinak, dejte vědět, jsem nakloněn i ekonomii daru. Máte něco co můžete nabídnout vy mne, a tak si můžeme své energie vyměnit? Dejte vědět, třeba se domluvíme.

 

Share This